LOKALITA

VÝLETNÁ LOĎ

Termín plavby
  • Od do
Cena na osobu (€)
  • Od do
Rozšírené vyhľadávanie Vymazať parametre vyhľadávania
PREČO S NAMI
Vážený návštevník, klient.
Vážený návštevník, klient. Sme veľmi radi, že ste navštívili Best Cruises, jednu z webových stránok našej cestovnej kancelárie Best9 CK, a.s., na ktorých Vám prinášame najaktuálnejšiu ponuku ubytovania na lodiach. Denne pre Vás vyhľadávame nové a nové zájazdy, aby si každý našiel tú pravú „dovolenkovú plavbu“ v našej ponuke pre dovolenku svojich snov.
Tak teda PREČO dovolenka s BEST CRUISES?
V prvom rade preto, že dovolenku s nami si môžete sami zostaviť, nakonfigurovať presne podľa Vašich predstáv. V pohodlí Vášho domova si vyberte luxusnú loď s bohatým zariadením a službami, bez ktorých si dovolenku neviete predstaviť.

Dovolenkujte priamo na mori, vychutnajte si fascinujúci výhľad mimo centra diania a dovolenkového ruchu, na vysnívanej výletnej lodi, kde máte najlepšiu príležitosť na spoznávanie morských oblastí. Pre väčšie skupiny máme špeciálne ponuky so zabezpečením služieb podľa ich konkrétnych predstáv tak, aby dokonale využili morské prostredie na oddych alebo posilnenie tímového ducha.

Ako to funguje?
Jednoducho si, v ľavom vyhľadávacom okne, vyberte lokalitu, prípadne aj výletnú loď, ktorú chcete navštíviť, prípadne ďalšie doplnkové služby, ktoré požadujete a zadajte VYHĽADAŤ.

Následne si prezrite zariadenia vrátanie fotiek, popisov a cien. Taktiež tu nájdete informácie o jednotlivých lodiach, najbližších termínoch plavieb, dĺžkach plavieb, ako aj informácie o aktivitách, ktoré sa na danej lodi dajú vykonávať mimo užívania si samotnej plavby. V momente, v ktorom nájdete zariadenie podľa Vašich predstáv, zadajte OVERIŤ DOSTUPNOSŤ. Následne vyplňte termín, o ktorý máte záujem a Vaše údaje a my Vás budeme do najneskôr do 2 pracovných dní kontaktovať buď s potvrdením uvedeného termínu a zariadenia, alebo Vám ponúkneme najbližší voľný termín pre túto plavbu, resp. iné voľné plavby v danej lokalite a porovnateľnej kvalite.

Ak popis danej lode nie je dostatočný, prípadne máte inú otázku, tak vyplňte formulár NAPÍŠTE NÁM a my Vám na ňu radi, v čo najkratšej dobe, odpovieme.

Po obojstrannom potvrdení konkrétneho zariadenia a termínu Vám zašleme všetky potrebné informácie, faktúru, zmluvy a presný popis ďalších krokov. Celá komunikácia a potrebná dokumentácia sa rieši elektronickou formou.

Po skončení pobytu odovzdáte kľúče od kajuty podľa pokynov. Samozrejme, radi následne privítame Vaše dojmy, názory, pripomienky prostredníctvom vyplnenia dotazníka, aby sme mohli naše služby stále zlepšovať.

Samozrejmosťou je možnosť rezervovať si na stránkach Best Cruises letenku, zabezpečíme Vám transfer z/na letisko alebo prenájom auta počas Vašej plavby, či komplexné cestovné poistenie.

Dovolenkujte „po svojom“!
Ak sa chcete zbaviť stresu, starostí, oddýchnuť si od práce, každodenného stereotypu a vychutnať si dovolenku „po svojom“, tak Best Cruises je tu presne pre Vás! Netvrdíme, že máme recept na ideálnu dovolenku, no radi ju pripravíme podľa Vašich predstáv. Neváhajte a prezrite si naše stránky a začnite plánovať Vašu najbližšiu dovolenku!

Pozrite si naše služby, fotografie a popisy jednotlivých plavebných zariadení. A následne Vám naši pracovníci pomôžu doladiť všetky drobnosti a detaily pre Vašu úplnú spokojnosť.

Veľa príjemných zážitkov Vám želá

Tím Best9 CK

Ak chcete mať stále aktuálne informácie, staňte sa našim fanúšikom na Facebooku, alebo sa zaregistrujte na našej stránke.

Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © BestCruises.sk, All rights reserved
Best9 CK je členom